O nas

Animacje

Zespół Fabryki Radości


Jesteśmy firmą mieszczącą się w Bielsku- Białej, która zakres swoich usług świadczy nie tylko na terenie śląska ale całej Polski.

Specjalizujemy się w animacjach dla dzieci. Organizujemy urodziny, mikołajki, bale karnawałowe, festyny, pikniki, imprezy tematyczne oraz opiekujemy się dziećmi podczas wesela .

Na rynku jesteśmy od 2011 roku co znaczy, że przez parę  lat zdobywaliśmy doświadczenie, które pozwoliło nam stać się perfekcjonistami :).
Fabryka Radości to ludzie, którzy do dzieci podchodzą z pasją i radością.

Zapisz


Dla Firm

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty „Biznes na luzie”, która przewiduje opiekę nad dziećmi podczas wielu ważnych dla Ciebie wydarzeń biznesowych:

  1. Opieka
  • zaopiekujemy się Twoim urwisem podczas wszelakich konferencji, szkoleń, wyjazdów służbowych, spotkań biznesowych (bez względu na to, czy pochodzisz z okolic czy z drugiego końca Polski) – zorganizujemy dziecku czas tak, aby mogli Państwo spokojnie zając się swoim życiem zawodowym: zabierzemy na wycieczkę, przeprowadzimy szereg zabaw, pomalujemy buźkę, wykonamy balonowe zwierzątka [istnieje także możliwość opieki nad zwierzętami];
  1. Organizacja imprez
  • imprezy firmowe z dziećmi (urodziny szefa, Mikołajki, bale itp.) – dorośli zajmują się sobą, w tym czasie nasza ekipa planuje czas dla Waszych dzieci. Swoją obecnością zaszczyci Wasze pociechy nasz niezastąpiony kompan zabaw, bajecznie śmieszny klaun Lutek:)


Dla instytucji oświatowych i kulturalnych

Nasza oferta dobrej zabawy skierowana jest właśnie do Ciebie! Pojawiamy się na festynach, piknikach, świętach miast, imprezach przedszkolnych, szkolnych i firmowych. Oferujemy:

 

MALOWANIE TWARZY – Buntując się wobec nudy i szarości, tworzymy niemal wszystko, na wyraźne życzenie małego klienta: pieski, tygryski, lwy i motylki, wampiry, biedronki i superbohaterów. Działamy z planem lub spontanicznie, a każde rozwiązanie sprawdza się w praktyce. W celach artystycznych korzystamy ze specjalnie przygotowanych farb przetestowanych dermatologicznie, których właściwości antyalergiczne pozwalają wyeliminować przykre niespodzianki. Przyjeżdżamy do Ciebie z własnym sprzętem lub – na specjalną prośbę – działamy przy użyciu tego, co Ty nam zgotujesz 🙂

 

BALONOWE CUDAKI – zwierzaki czy kwiatuszki, z balonów potrafimy wyczarować naprawdę wiele, a jeśli masz ochotę, możemy udekorować pokój urodzinowy Twojego łobuza w najróżniejsze balonowe stworzenia.


Dla klientów indywidualnych

 

  1. Animator podczas wesela

Organizujesz wesele? Wybierasz się na przyjęcie weselne przyjaciół

BAWICIE SIĘ NA PARKIECIE, dzieci w tym czasie szaleją z naszym animatorem oraz jedynym w swoim rodzaju klaunem Lutkiem;

ODPOCZYWACIE, dzieciaki hulają na parkiecie w rytm swoich ulubionych piosenek, a ze sztuką taneczną pomaga im zapoznać się nasz animator-tancerz oraz niezastąpiony klaun;

JESTEŚCIE U SZCZYTU FORMY WESELNEJ, dzieci wyczerpane zabawą z uśmiechem na twarzy kładą się do snu.


 

  1. Urodziny tematyczne.

Urodziny wcale nie muszą być nudne i bezbarwne. Nasz animator wraz z zaprzyjaźnionym klaunem przyjedzie do Ciebie do domu i przemieni Twoje mieszkanie w prawdziwą twierdzę zabaw.

To Wy decydujecie, co ma być tematem przewodnim imprezy. Piraci, Indianie, kowboje, księżniczki, czarodzieje, roboty… mamy nieograniczone zasoby pomysłów, wystarczy jedno Wasze słowo, a podejmiemy się każdego wyzwania:) Nasze animatorki zabiorą dziecko w świat fantazji i niezapomnianych przygód, pomalują twarzyczki, stworzą balonową zagrodę zwierząt, pięknie udekorują pokój w kolorowe roślinki i z łatwością stworzą inne balonowe cuda. Uczestników czeka ogromna niespodzianka! 🙂