Referencje

Firmy


z którymi dotychczas współpracowaliśmy

Stara Kablownia

centrum handlowo-rozrywkowe w Czechowicach-Dziedzicach w rejonie ulic Legionów, Smolnej i Ignacego Jana Paderewskiego. Jego powierzchnia użytkowa wynosi ok. 19 tys. m².

Gemini Park

centrum handlowo-rozrywkowe w Bielsku-Białej przy ul. Leszczyńskiej 20 w dzielnicy Leszczyny, w miejscu fabryki włókienniczej Welux i części Parku Strzygowskiego.

Hotel & Spa Kocierz

Malowniczo położona Przełęcz Kocierska leży w Parku Krajobrazowym Beskidu Małego. Okolica jest chętnie odwiedzana zarówno przez turystów szukających chwili wytchnienia wśród górskiej przyrody, jak i miłośników aktywnego wypoczynku.

Auchan Tychy

Groupe Auchan SA – sieć hipermarketów powstała we Francji. Działalność prowadzi w kilku krajach Europy i w Azji. Pierwszy hipermarket uruchomił w roku 1961 Gérard Mulliez w dzielnicy, od której sieć wzięła swoją nazwę.

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

klub piłkarski z Bielska-Białej, powstały w obecnej formie 11 lipca 1997. W latach 2011–2016 występowało w Ekstraklasie. Obecnie drożyna występuje na szczeblu pierwszoligowym.

Gmina Czerwionka-Leszczyny

Gmina miejsko-wiejska położona w subregionie zachodnim województwa śląskiego, w powiecie rybnickim. W skład gminy wchodzi miasto Czerwionka-Leszczyny oraz sześć sołectw.


 • Elżbieta Rosińska
  Elżbieta Rosińska
  "Jak impreza to tylko z Fabryką Radości !!!!! Są kreatywni, pogodni a najważniejsze że lubią dzieciaki i potrafią zapewnić im super zabawę. Oni naprawdę wiedzą, czego Wasze dzieci potrzebują by świetnie się bawić. Od paru lat obserwuję imprezy które organizują i jest super !!!!"
 • Klaudia Bryjko
  Klaudia Bryjko
  "Jeszcze raz serdecznie dziękujemy z mężem za wspaniałą zabawę, za pełen profesjonalizm, za uśmiech na twarzy i za dziecięcą radość. Dzieciaki były zachwycone Waszymi zabawami. Mam nadzieję że ten dzień zapamiętają długo. DZIĘKUJEMY ❤️ Polecamy Fabrykę Radości z czystym sumieniem"
 • Sabina Meszczyńska
  Sabina Meszczyńska
  "Dziewczyny jesteście poprostu cudowne!bardzo dziękujemy za waszą opiekę na weselu? lepszego zespołu nie mogliśmy sobie wymazać ❤"
 • Ewa
  Ewa
  "Dziewczyny z Fabryki Radości były u mnie na weselu 24.08.2018 w Goczałkowicach i jestem baaaaaardzo zadowolona! Dzieci świetnie się bawiły, rodzice byli zadowoleni, że na 4 h mieli "spokój". Atrakcja z przebraniami była cudowna! Serdecznie polecam wszystkim! Panie są przemiłe i cudownie potrafią poderwać do zabawy dzieci (i nie tylko :))!."
 • Maja Oleksa
  Maja Oleksa
  "Polecamy na milion procent! dzieci zachwycone, świetne i kreatywne zabawy. dziękujemy jeszcze raz za wszystko ❤"